28 oktober – PE Actuele ontwikkelingen beheer en onderhoud van installaties

28 oktober – PE Actuele ontwikkelingen beheer en onderhoud van installaties

Activiteit van erkende opleider

Op woensdag 28 oktober 2026 vindt de Actuele ontwikkelingen beheer en onderhoud van installaties plaats. Het betreft een middagsessie in Utrecht.

Wet- en regelgeving rond energieprestaties van gebouwen ontwikkelt zich in hoog tempo. Begrippen als EPBD III en IV, GACS en WEii komen steeds vaker voorbij, maar wat houden deze ontwikkelingen precies in en wat betekenen ze concreet voor beheer en onderhoud van vastgoed? In deze training krijg je helder inzicht in de belangrijkste kaders, de bijbehorende wettelijke verplichtingen en de rol die zij spelen als sturingsinstrument binnen asset- en onderhoudsmanagement.

Vervolgens maken we de vertaalslag naar de praktijk. Hoe zorg je ervoor dat maatregelen rondom deze thema’s bijdragen aan betere sturing op prestaties, risico’s en kosten? Aan de hand van praktijkvoorbeelden wordt inzichtelijk hoe installaties, data en beheerprocessen met elkaar verbonden kunnen worden en hoe dit integreert in bestaande onderhouds- en assetmanagementstructuren.

De activiteit wordt georganiseerd door BOB-KOB.

Deze sessie is een herhaling van de PE van 27 mei 2026. Informatie en aanmelden via deze link.

Heb je vragen over de inschrijving, neem dan contact op met BOB-KOB 088 425 63 41.

Klik hier voor het jaarprogramma 2026.